Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie  17-4-2018

De Vakslager Peter Haker Tatenhove 0-3
Dio-Dorant Paal 28 / de Krim 0-3
NIOZ 1 Texel Vastgoed 1-2
Kobeko Texelse Autocentrale 0-3
NIOZ 3 B.A.R. 3-0
Texelcampings De Krim Wessels Ontwerpt 3-0
Rabobank Bonte belevenis 2-1
IBS/Oele/Schoo NIOZ 2 1-2
Tomtex Tevoko-meiden 2-1
Last Minute Klif 23 2-1
Otto's Tweewielershop De Slock 1-2
Kees de Waal Timmer's Bakkerij 2-1
Makelaardij Texel Vastgoed Vakantieburo Kobeko 2 0-3


Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie  10-4-2018

Brasserie TX Texel Vastgoed 3-0
Dio-Dorant NIOZ 1 2-1
Kobeko De Vakslager Peter Haker 1-2
De Wit Oils Tatenhove 0-3
Tevoko-meiden Last Minute 2-1
Bonte belevenis NIOZ 3 2-1
NIOZ 2 Marten Classics 2-1
B.A.R. Wessels Ontwerpt 1-2
Texelcampings De Krim IBS/Oele/Schoo 3-0
Timmer's Bakkerij Stolk en Stolk 1-2
Vakantieburo Kobeko 2 Kees de Waal 1-2
Makelaardij Texel Vastgoed Smash de Kapper 1-2
Tomtex Otto's Tweewielershop 3-0
Klif 23 De Slock 3-0



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie  3-4-2018

De Vakslager Peter Haker Texelse Autocentrale 0-3
NIOZ 1 Paal 28 / de Krim 1-2
De Wit Oils Kobeko 3-0
Brasserie TX Dio-Dorant 1-2
Kees de Waal Tevoko-meiden 2-1
Tevoko-meiden Last Minute 1-2
Last Minute Timmer's Bakkerij 1-2
Stolk en Stolk Klif 23 2-1
Otto's Tweewielershop Vakantieburo Kobeko 2 0-3
De Slock Tomtex 0-3
Makelaardij Texel Vastgoed Smash de Kapper 2-1



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie  27-3-2018

Texelse Autocentrale De Wit Oils 1-2
Paal 28 / de Krim Brasserie TX 3-0
Texel Vastgoed Dio-Dorant 0-3
Tatenhove Kobeko 3-0
Tevoko-meiden Vakantieburo Kobeko 2 2-1
NIOZ 3 NIOZ 2 0-3
Marten Classics Texelcampings De Krim 1-2
B.A.R. Bonte belevenis 1-2
Rabobank IBS/Oele/Schoo 3-0
Tomtex Klif 23 1-2
Makelaardij Texel Vastgoed Kees de Waal 3-0
Smash de Kapper Timmer's Bakkerij 1-2
Otto's Tweewielershop Stolk en Stolk 1-2
De Slock Last Minute 2-1



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie  13-3-2018

Paal 28 / de Krim Texel Vastgoed 2-1
De Vakslager Peter Haker De Wit Oils 0-3
Texelse Autocentrale Tatenhove 1-2
NIOZ 1 Brasserie TX 0-3
Tevoko-meiden Timmer's Bakkerij 2-1
NIOZ 3 Wessels Ontwerpt 1-2
NIOZ 2 Texelcampings De Krim 1-2
Rabobank B.A.R. 0-3
Marten Classics Bonte belevenis 0-3
Smash de Kapper Otto's Tweewielershop 3-0
Makelaardij Texel Vastgoed De Slock 3-0
Klif 23 Kees de Waal 2-1
Vakantieburo Kobeko 2 Last Minute 2-1
Tomtex Stolk en Stolk 2-1


Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie  6-3-2018

Tatenhove De Vakslager Peter Haker 3-0
Texel Vastgoed NIOZ 1 2-1
Paal 28 / de Krim Dio-Dorant 2-1
Texelse Autocentrale Kobeko 1-2
Klif 23 Tevoko-meiden 2-1
NIOZ 3 Rabobank 2-1
Bonte belevenis NIOZ 2 3-0
B.A.R. IBS/Oele/Schoo 3-0
Wessels Ontwerpt Marten Classics 3-0
Kees de Waal Tomtex 3-0
Last Minute Smash de Kapper 1-2
Stolk en Stolk Makelaardij Texel Vastgoed 2-1
Otto's Tweewielershop De Slock 3-0
Timmer's Bakkerij Vakantieburo Kobeko 2 2-1


Uitslagen Brasserie Blindnet afvaltoernooi 20-2- 2018

Heren:       NIOZ 1
Gemengd: Texelcampings de Krim
Dames:     Timmers Bakkerij

Originaliteit: Last Minute



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie  13-2-2018

Tatenhove NIOZ 1 0-3
Texelse Autocentrale Texel Vastgoed 2-1
De Vakslager Peter Haker De Wit Oils 0-3
Kobeko Paal 28 / de Krim 0-3
Brasserie TX Dio-Dorant 3-0
Tomtex Tevoko-meiden 1-2
Marten Classics NIOZ 3 0-3
Rabobank Wessels Ontwerpt 0-3
Texelcampings De Krim B.A.R. 3-0
IBS/Oele/Schoo NIOZ 2 2-1
Klif 23 Makelaardij Texel Vastgoed 1-2
Timmer's Bakkerij De Slock 3-0
Kees de Waal Otto's Tweewielershop 2-1
Vakantieburo Kobeko 2 Smash de Kapper 1-2
Last Minute Stolk en Stolk 0-3



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie  6-2-2018

Texel Vastgoed Brasserie TX 1-2
NIOZ 1 Texelse Autocentrale 1-2
Paal 28 / de Krim De Vakslager Peter Haker 3-0
Tatenhove Kobeko 3-0
Dio-Dorant De Wit Oils 3-0
Otto's Tweewielershop Tevoko-meiden 0-3
NIOZ 3 Rabobank 1-2
NIOZ 2 Bonte belevenis 0-3
IBS/Oele/Schoo Marten Classics 2-1
Wessels Ontwerpt Texelcampings De Krim 0-3
De Slock Stolk en Stolk 0-3
Tomtex Timmer's Bakkerij 0-3
Makelaardij Texel Vastgoed Last Minute 3-0
Smash de Kapper Kees de Waal 0-3
Vakantieburo Kobeko 2 Klif 23 1-2


Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie  30-1-2018

De Vakslager Peter Haker Tatenhove 0-3
De Wit Oils Paal 28 / de Krim 3-0
Texelse Autocentrale Kobeko 3-0
Brasserie TX NIOZ 1 3-0
Texel Vastgoed Dio-Dorant 3-0
Makelaardij Texel Vastgoed Tevoko-meiden 1-2
NIOZ 3 NIOZ 2 3-0
B.A.R. Bonte belevenis 1-2
Rabobank Texelcampings De Krim 0-3
Wessels Ontwerpt Marten Classics 2-1
Klif 23 Last Minute 1-2
Smash de Kapper De Slock 3-0
Tomtex Otto's Tweewielershop 1-2
Timmer's Bakkerij Kees de Waal 1-2
Vakantieburo Kobeko 2 Stolk en Stolk 3-0



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie  23-1-2018

Tatenhove De Wit Oils 3-0
Kobeko Brasserie TX 0-3
Texelse Autocentrale De Vakslager Peter Haker 3-0
Dio-Dorant Paal 28 / de Krim 0-3
NIOZ 1 Texel Vastgoed 2-1
Tevoko-meiden De Slock 2-1
Marten Classics Rabobank 1-2
NIOZ 2 Wessels Ontwerpt 0-3
IBS/Oele/Schoo B.A.R. 0-3
Texelcampings De Krim Bonte belevenis 2-1
Last Minute Tomtex 1-2
Stolk en Stolk Smash de Kapper 2-1
Otto's Tweewielershop Makelaardij Texel Vastgoed 1-2
Timmer's Bakkerij Klif 23 1-2
Kees de Waal Vakantieburo Kobeko 2 2-1



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie  16-1-2018

De Wit Oils Texelse Autocentrale 3-0
NIOZ 1 Dio-Dorant 1-2
Tevoko-meiden Smash de Kapper 2-1
NIOZ 3 Bonte belevenis 1-2
NIOZ 2 Texelcampings De Krim 0-3
Wessels Ontwerpt B.A.R. 1-2
Texelcampings De Krim IBS/Oele/Schoo 3-0
Last Minute Kees de Waal 0-3
Stolk en Stolk Timmer's Bakkerij 1-2
Otto's Tweewielershop Klif 23 2-1
De Slock Vakantieburo Kobeko 2 0-3
Makelaardij Texel Vastgoed Tomtex 3-0



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie  9-1-2018

Brasserie TX De Wit Oils 2-1
Texelse Autocentrale Paal 28 / de Krim 0-3
De Vakslager Peter Haker Texel Vastgoed 0-3
Kobeko NIOZ 1 0-3
Dio-Dorant Tatenhove 1-2
Tevoko-meiden Stolk en Stolk 0-3
B.A.R. NIOZ 3 1-2
Rabobank NIOZ 2 3-0
Bonte belevenis IBS/Oele/Schoo 3-0
Marten Classics Texelcampings De Krim 0-3
Kees de Waal De Slock 0-3
Last Minute Otto's Tweewielershop 3-0
Klif 23 Smash de Kapper 1-2
Vakantieburo Kobeko 2 Tomtex 3-0
Timmer's Bakkerij Makelaardij Texel Vastgoed 3-0



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 19-12-2017

Tatenhove Texelse Autocentrale 3-0
NIOZ 1 De Vakslager Peter Haker 0-3
Paal 28 / de Krim Brasserie TX 3-0
Texel Vastgoed De Wit Oils 2-1
Kobeko Dio-Dorant 0-3
Last Minute Tevoko-meiden 1-2
Rabobank B.A.R. 0-3
IBS/Oele/Schoo NIOZ 3 0-3
Bonte belevenis Wessels Ontwerpt 3-0
NIOZ 2 Marten Classics 0-3
Makelaardij Texel Vastgoed Vakantieburo Kobeko 2 0-3
Smash de Kapper Tomtex 3-0
Stolk en Stolk Kees de Waal 2-1
Otto's Tweewielershop Timmer's Bakkerij 2-1
De Slock Klif 23 0-3


Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 28-11-2017     

De Vakslager Peter Haker Kobeko 2-1
Brasserie TX Tatenhove 3-0
De Wit Oils NIOZ 1 0-3
Texel Vastgoed Paal 28 / de Krim 2-1
Dio-Dorant Texelse Autocentrale 3-0
Tevoko-meiden Kees de Waal 1-2
Texelcampings De Krim NIOZ 3 3-0
Wessels Ontwerpt IBS/Oele/Schoo 3-0
B.A.R. Marten Classics 3-0
Rabobank Bonte belevenis 0-3
Tomtex De Slock 3-0
Timmer's Bakkerij Last Minute 3-0
Vakantieburo Kobeko 2 Otto's Tweewielershop 3-0
Klif 23 Stolk en Stolk 1-2
Smash de Kapper Makelaardij Texel Vastgoed 1-2



Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 21-11-2017      

Texelse Autocentrale Brasserie TX 0-3
Kobeko De Wit Oils 0-3
Tatenhove Texel Vastgoed 0-3
NIOZ 1 Paal 28 / de Krim 2-1
De Vakslager Peter Haker Dio-Dorant 0-3
Timmer's Bakkerij Tevoko-meiden 3-0
NIOZ 3 Wessels Ontwerpt 1-2
IBS/Oele/Schoo Rabobank 0-3
Marten Classics Bonte belevenis 0-3
NIOZ 2 B.A.R. 2-1
Stolk en Stolk Tomtex 2-1
Kees de Waal Klif 23 1-2
Last Minute Vakantieburo Kobeko 2 0-3
De Slock Makelaardij Texel Vastgoed 3-0
Otto's Tweewielershop Smash de Kapper 1-2

   

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 14-11-2017     

De Wit Oils De Vakslager Peter Haker 3-0
Texel Vastgoed Texelse Autocentrale 3-0
Paal 28 / de Krim Kobeko 2-1
NIOZ 1 Tatenhove 3-0
Dio-Dorant Brasserie TX 1-2
Tevoko-meiden Klif 23 2-1
Marten Classics IBS/Oele/Schoo 2-1
Texelcampings De Krim Wessels Ontwerpt 3-0
Bonte belevenis NIOZ 2 3-0
Rabobank NIOZ 3 1-2
Vakantieburo Kobeko 2 Timmer's Bakkerij 1-2
Tomtex Kees de Waal 0-3
Smash de Kapper Last Minute 3-0
Makelaardij Texel Vastgoed Stolk en Stolk 3-0
De Slock Otto's Tweewielershop 1-2

 

 Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 7-11-2017   

Texelse Autocentrale NIOZ 1 0-3
De Vakslager Peter Haker Paal 28 / de Krim 0-3
Brasserie TX Texel Vastgoed 1-2
Kobeko Tatenhove 1-2
De Wit Oils Dio-Dorant 1-2
Vakantieburo Kobeko 2 Tevoko-meiden 2-1
Wessels Ontwerpt Rabobank 2-1
NIOZ 3 Marten Classics 3-0
NIOZ 2 IBS/Oele/Schoo 3-0
B.A.R. Texelcampings De Krim 1-2
Klif 23 Tomtex 2-1
Timmer's Bakkerij Smash de Kapper 2-1
Kees de Waal Makelaardij Texel Vastgoed 1-2
Last Minute De Slock 3-0
Stolk en Stolk Otto's Tweewielershop 3-0

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 31-10-2017    

Kobeko Texelse Autocentrale 2-1
NIOZ 1 Brasserie TX 1-2
Dio-Dorant Texel Vastgoed 1-2
Paal 28 / de Krim De Wit Oils 1-2
Tatenhove De Vakslager Peter Haker 2-1
Tevoko-meiden Tomtex 1-2
Texelcampings De Krim Rabobank 3-0
Bonte belevenis B.A.R. 3-0
Marten Classics Wessels Ontwerpt 0-3
NIOZ 2 NIOZ 3 0-3
Smash de Kapper Vakantieburo Kobeko 2 3-0
Makelaardij Texel Vastgoed Klif 23 3-0
De Slock Timmer's Bakkerij 0-3
Stolk en Stolk Last Minute 3-0
Otto's Tweewielershop Kees de Waal 0-3

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 17-10-2017   

Texel Vastgoed NIOZ 1 3-0
De Wit Oils Tatenhove 2-1
Paal 28 / de Krim Dio-Dorant 2-1
Brasserie TX Kobeko 3-0
De Vakslager Peter Haker Texelse Autocentrale 1-2
Smash de Kapper Tevoko-meiden 3-0
Bonte belevenis Texelcampings De Krim 2-1
Rabobank Marten Classics 3-0
B.A.R. IBS/Oele/Schoo 2-1
Wessels Ontwerpt NIOZ 2 2-1
Tomtex Makelaardij Texel Vastgoed 1-2
Vakantieburo Kobeko 2 De Slock 3-0
Timmer's Bakkerij Stolk en Stolk 1-2
Klif 23 Otto's Tweewielershop 3-0
Kees de Waal Last Minute 3-0

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 10-10-2017   

Texelse Autocentrale De Wit Oils 0-3
Tatenhove Paal 28 / de Krim 0-3
Kobeko Texel Vastgoed 0-3
De Vakslager Peter Haker Brasserie TX 0-3
Dio-Dorant NIOZ 1 2-1
Tevoko-meiden Makelaardij Texel Vastgoed 1-2
Texelcampings De Krim Marten Classics 3-0
IBS/Oele/Schoo Bonte belevenis 0-3
NIOZ 2 Rabobank 0-3
NIOZ 3 B.A.R. 0-3
Otto's Tweewielershop Tomtex 0-3
Stolk en Stolk Vakantieburo Kobeko 2 1-2
Last Minute Klif 23 0-3
Kees de Waal Timmer's Bakkerij 2-1
De Slock Smash de Kapper 0-3

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 3-10-2017   

NIOZ 1 Kobeko 1-2
Paal 28 / de Krim Texelse Autocentrale 1-2
Texel Vastgoed De Vakslager Peter Haker 3-0
Tatenhove Dio-Dorant 1-2
De Wit Oils Brasserie TX 0-3
De Slock Tevoko-meiden 1-2
Marten Classics NIOZ 2 1-2
IBS/Oele/Schoo Texelcampings De Krim 0-3
Bonte belevenis NIOZ 3 2-1
B.A.R. Wessels Ontwerpt 2-1
Smash de Kapper Stolk en Stolk 2-1
Tomtex Last Minute 2-1
Vakantieburo Kobeko 2 Kees de Waal 3-0
Klif 23 Timmer's Bakkerij 0-3

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 26-9-2017   

De Vakslager Peter Haker NIOZ 1 0-3
Texelse Autocentrale Tatenhove 0-3
Brasserie TX Paal 28 / de Krim 2-1
De Wit Oils Texel Vastgoed 1-2
Dio-Dorant Kobeko 3-0
Tevoko-meiden Otto's Tweewielershop 3-0
Texelcampings De Krim NIOZ 2 3-0
NIOZ 3 IBS/Oele/Schoo 1-2
Wessels Ontwerpt Bonte belevenis 2-1
B.A.R. Rabobank 2-1
Timmer's Bakkerij Tomtex 3-0
Klif 23 Vakantieburo Kobeko 2 2-1
Stolk en Stolk De Slock 3-0
Last Minute Makelaardij Texel Vastgoed 1-2
Kees de Waal Smash de Kapper 1-2

 

 Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 19-9-2017 

 

Kobeko De Vakslager Peter Haker 3-0
Tatenhove Brasserie TX 0-3
NIOZ 1 De Wit Oils 2-1
Paal 28 / de Krim Texel Vastgoed 1-2
Texelse Autocentrale Dio-Dorant 1-2
Last Minute Otto's Tweewielershop 0-3
NIOZ 3 Texelcampings De Krim 0-3
IBS/Oele/Schoo Wessels Ontwerpt 0-3
Marten Classics B.A.R. 0-3
Bonte belevenis Rabobank 3-0
Tomtex Vakantieburo Kobeko 2 1-2
Stolk en Stolk Tevoko-meiden 3-0
De Slock Kees de Waal 0-3
Makelaardij Texel Vastgoed Timmer's Bakkerij 3-0
Smash de Kapper Klif 23 1-2

 

Uitslagen Brasserie TX Eilandcompetitie 12-9-2017

Brasserie TX Texelse Autocentrale 3-0
De Wit Oils Kobeko 3-0
Texel Vastgoed Tatenhove 1-2
Paal 28 / de Krim NIOZ 1 1-2
Dio-Dorant De Vakslager Peter Haker 3-0
Wessels Ontwerpt NIOZ 3 1-2
Rabobank IBS/Oele/Schoo 2-1
Bonte belevenis Marten Classics 3-0
B.A.R. NIOZ 2 3-0
Tomtex Smash de Kapper 1-2
Vakantieburo Kobeko 2 Makelaardij Texel Vastgoed 2-1
Kees de Waal Stolk en Stolk 3-0
Klif 23 De Slock 3-0
Timmer's Bakkerij Otto's Tweewielershop 2-1





MEDEDELINGEN
Er zijn geen mededelingen.
VOLG ONS



WEBSHOP LEDEN
BALSPONSOR
Klik op de bal voor meer informatie

Uw naam hier